منشور اخلاقی شركت شهرك‌های صنعتی استان زنجان

 بدانید كه حوائج مردم از جمله نعمت‌های خداوند بر شماست؛ پس باید با این نیازمندان با ملال و خستگی برخورد نكنید. امام حسین (ع)

آن رقابتی که در میان مردم مقبولیت و مشروعیت دارد، رقابت برای خدمت به مردم است. مقام معظم رهبری (مد ظله العالی )

با استعانت از ذات اقدس باریتعالی و در سایه عنایات خاص ائمه اطهار (علیهم السلام) به ویژه حضرت صاحب الامر (عج) و تهیت رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی)، در راستای اصول، اهداف و برنامه های وزارت صنعت ، معدن و تجارت  و سازمان صنایع كوچك و شهركهای صنعتی ایران، معاونین، مدیران و كاركنان شركت شهركهای صنعتی زنجان  با ایمان به اراده خالق هستی و در جهت حفظ منافع ملی و پاسداری از كرامت انسانی خود را پایبند به منشور اخلاقی شركت شهركهای صنعتی زنجان مطابق مفاد زیر می دانند:

1-  معاونین، مدیران و كاركنان شركت شهركهای صنعتی زنجان ، ظاهر، رفتار و سلوكشان در برگیرنده بهترین خصلتها بوده و با تأسی از رشادتها و ایثارگری های شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی الگویی عینی برای همگان خواهند بود.

 2- معاونین، مدیران و كاركنان شركت شهركهای صنعتی زنجان، موظفند فضای کار را با تقویت روحیه کارگروهی، نگرش مثبت همدلی صادقانه، همکاری خالصانه و تبادل تجارب به محیطی سالم، پویا، جذاب، دوستانه و صمیمانه در چارچوب مقررات، شئون و سلسله مراتب اداری تبدیل نماید.

3-  معاونین، مدیران و كاركنان شركت شهركهای صنعتی زنجان با رعایت نظم، آراستگی، وقت شناسی و مسئولیت پذیری آماده پذیرش همگان در دفاتر خود می باشند.

 4- معاونین، مدیران و كاركنان شركت شهركهای صنعتی زنجان، کارتیمی و بینش سیستمی به منظور دستیابی به همیاری و هم افزایی را سرلوحه کار خویش قرار داده اند.

 5- معاونین، مدیران و كاركنان شركت شهركهای صنعتی زنجان بر این باورند كه مبنای ارزیابی فعالیت های آنان نظرات و میزان رضایت مشتریان است.

 6-  معاونین، مدیران و كاركنان شركت شهركهای صنعتی زنجان دریافت هرگونه انتقاد، نظر یا پیشنهاد از سوی متقاضیان را ارج نهاده و از آن به عنوان زمینه ساز رشد و ارتقاء برنامه های شركت استقبال می كنند.

 7-  معاونین، مدیران و كاركنان شركت شهركهای صنعتی زنجان موظف به رعایت و اجرای کامل قوانین، مقررات و ضوابط اداری و پرهیز از هرگونه سوء استفاده از موقعیت شغلی و تبعیض در تعاملات و ارتباطات کاری و حفظ اطلاعات و اسرار شركت می باشند.

8-  معاونین، مدیران و كاركنان شركت شهركهای صنعتی زنجان به جایگاه شرکت و رعایت الزامات، ملاحظات، نقش ها و مسئولیتهای قانونی در رابطه با کلیه عوامل ذیربط و ذینفعان شرکت توجه كامل دارند.

 9- معاونین، مدیران و كاركنان شركت شهركهای صنعتی زنجان از تسلیم مدارک و اسناد به اشخاصی که حق دریافت ندارند، جداً خودداری نموده و رازداری و عدم افشاء اسناد و مدارک محرمانه را وظیفه شرعی خود می دانند

 10 - معاونین، مدیران و كاركنان شركت شهركهای صنعتی زنجان موظفند از منابع و امکانات شرکت استفاده بهینه نموده و در جلوگیری از اسراف و تبذیر با رعایت اصل صرفه جویی خردمندانه و حذف تشریفات زائد همت گمارند.

 معاونین، مدیران و كاركنان شركت شهركهای صنعتی زنجان در نهایت امیدوارند خدمت صادقانه و تلاش بی دریغ هریک از آنان منجر به افزایش خود باوری، استقلال، اعتماد مردمی و در نهایت شکوفایی روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت رهبری خردمندانه رهبر فرزانه انقلاب بعنوان برترین نظام بشری تا تجلی مدینه فاضله نبوی (ص) و در حکومت مهدی (عج) گردد. انشاء الله

 

 

 

تاريخ بروزرساني : تيرماه 95

 

اخبار و رویدادها

اخبار مهم